GARANCE

GARANTUJEME VÁM

GARANCE ORGANIZÁTOROVI AKCE

GARANCE BEZPEČNOSTI PLATEB

GARANCE OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

GARANTUJEME VÁM

Jsme spolehliví, naše slovo platí, co slíbíme, to splníme.
Jsme levní, šetříme provozní náklady a tím můžeme nabízet nejlepší ceny na trhu.
Jsme kvalitní, neprodáváme žádný čínský import, ale jen zboží Made in EU.
Jsme rychlí ve všech krocích procesu - od zpracování přes potisk až po expedici.
Jsme poctiví, naše ceny jsou jasné, nepraktikujeme žádné skryté poplatky.
Jsme vyzásobení, všechno zboží máme skladem a připraveno k okamžité expedici.
Jsme online a stále k dispozici, volat nebo psát můžete kdykoliv.
Jsme profesionálové, fungujeme od roku 1991, jako eShop od roku 2001.
Jsme ověření zákazníky, kteří nás hodnotí na srovnávači zboží Heuréka.cz.

GARANCE ORGANIZÁTOROVI AKCE 

Nepřijímáme objednávky složené z maximálně 10ti kusů (resp. jednoho archu) od každé barvy či šířky nabízených ID náramků. Takové objednávky se nám bohužel jeví jako podezřelé. Ze zkušeností víme, že objednatel tyto ID náramky využívá podle potřeby k neoprávněnému vstupu na akce, kde organizátor ID náramky využívá.

Grafikou podle přání zákazníka potiskujeme pouze objednané množství ID náramků. Nemůže se tedy stát, že se na akci dostane osoba, která by získala ID náramek jinde, než od samotného objednatele / organizátora akce. Případné nadlimitní nebo vzorově potištěné ID náramky skartujeme ještě před samotnou expedicí zásilky.

Nesdělujeme ani jiným způsobem nezveřejňujeme náhledy grafiky potištěných ID náramků. Vzájemná korektura grafického náhledu potisku probíhá pouze mezi objednatelem a námi.

Obdržíme-li objednávku ID náramků s potiskem, jejíž grafika bude totožná s jinou objednávkou, o této skutečnosti informujeme prvního objednavatele. Tím zamezíme případným škodám, které mohou skutečnému organizátorovi akce vzniknout.

Nepřijímáme takové podklady pro potisk ID náramků, které vykazují hanlivé, pomlouvačné, rasistické nebo jiné prvky odporující platným zákonům České republiky nebo které jsou v rozporu s obecně respektovaným morálním kodexem.

Garance bezpečnosti plateb

Zákazník se při platbě platební kartou nemusí obávat žádného zneužití. Internetový obchod WRISTBAND.CZ využívá prověřenou platební bránu s protokolem 3D SECURE, kterou podporuje asociace vydavatelů platebních karet. Všechny interní operace eShopu, tedy jména, hesla, operace apod. se šifrují.

GARANCE OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Internetový obchod WRISTBAND.CZ jedná v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Nezbytně nutná data vyžadovaná při registraci zákazníka slouží pouze pro účely identifikace při nákupu v eShopu a nebudou žádným způsobem poskytnuta, předána či prodána třetí straně.