POTISK

OBECNÉ INFORMACE

TECHNICKÉ INFORMACE

GRAFICKÉ PODKLADY

JAK OBJEDNAT

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

 

Obecné informace o potisku

Potisk podle provádíme na ID náramky (šíře 19mm) od minimální celkové objednávky 1.000 ks. Každých 500 ks objednaných ID náramků Vám můžeme potisknout samostatnou grafikou či textem (tedy např. při nejnižší možné objednávce 1.000 ks může zákazník zadat dvě různé grafiky potisku).

Cena uvedená u ID náramku je kompletní a obsahuje ID náramek, tiskovou přípravu i samotný potisk. Doprava se účtuje samostatně. ID náramky s potiskem nezasíláme na dobírku, ale pouze po předchozím zaplacení na náš účet (více zde).

Doporučená plocha potisku je 12x140mm, možná plocha potisku je po celé jeho délce (tedy 12x205mm), ale při potisku ID náramku mimo doporučenou plochu může být jeho část po nasazení zakrytá.

PLOCHA POTISKU_1

Technické informace o potisku

Potisk ID náramků provádíme digitální cestou, potisk je voděodolný a oděruodolný. Potisk může být černý i vícebarevný. Samostatný grafický prvek potisku (zejména text) by neměl být menší než 1mm.

Věrnost tištěných barev garantujeme pouze při potisku bílých ID náramků. Na barevné ID náramky doporučujeme zvolit černý potisk.

Barevný potisk může mít vliv na výslednou barvu celého potisku v závislosti na podkladové barvě ID náramku (například modrý potisk na žlutý ID náramek může být ve výsledku lehce zelený). Kombinaci barvy potisku s barvou ID náramku s námi předem konzultujte.

Digitální potisk neumožňuje bílý (světlý) potisk na barevný (tmavý) ID náramek. Nelze potisknout celou plochu ID náramku jinou barvou a grafiku ponechat v barvě ID náramku.

Grafické podklady k potisku

Grafické podklady k potisku (logo, text, grafika) zasílejte emailem na wristband@email.cz, a to ve formátech *.cdr, *.pdf, *eps nebo *ai, vždy však převedené do křivek (vektorů). Pokud si nejste jisti proveditelností potisku Vaším grafickým návrhem, pošlete nám jej k posouzení na výše uvedený email.

Při tvorbě návrhu grafiky či textu určeného pro potisk mějte na paměti, že ID náramek slouží primárně k rychlému odbavení osob. Potisk by měl být na první pohled jednoduchý a čitelný, nejlépe se základními informacemi. Vyvarujte se tedy prvkům a zbytečnému "umění", které budou na ID náramku nepřehledné.

Potisk provedeme po vzájemné korektuře grafiky a po zaplacení objednávky.

Garantujeme Vám, že potiskne pouze Vámi objednaný počet ID náramků. Nemůže se tedy stát, že se akci dostane osoba s ID náramkem získaným od někoho jiného než od Vás.

Jak OBJEDNAT ID náramky S POTISKEM

Postupujte podle informací uvedených v sekci Jak nakupovat.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

ID náramky s potiskem nezasíláme na dobírku. Pokud si zásilku zákazník od dopravce nepřevezme (a tedy i nezaplatí), vrátí se zpět a my ji můžeme celou skartovat. Potištěné ID náramky nelze vrátit zpět do prodeje a proto je nezbytné objednávku zaplatit ještě před samotným potiskem a odesláním.

S vyjímkou ID náramků přímo určených k tisku v laserové tiskárně Vám nedoporučeme vkládat ostatní druhy ID náramků do vlastních tiskáren. Případný vlastní potisk Vám může zničit nejen samotný arch ID náramků, ale i tiskárnu. Materiál Tyvek, ze kterého jsou ID náramky vyrobeny, není papír, přestože tak na první pohled vypadá. Při pozorném pohledu uvidíte, že ID náramek má nepravidelnou strukturu vláken. Z tohoto důvodu je případný potisk na klasické laserové tiskárně nekvalitní, neodolný proti oděru a vodě. Arch ID náramků, který projede laserovou tiskárnu, se zahřeje na vysokou teplotu a lepící vrstvy jednotlivých ID náramků se znehodnotí, přestože jsou kryty ochraným stripem.