FAQ

JAK SI ID NÁRAMKY OBJEDNAT, ZA JAK DLOUHO DORAZÍ?

JAKÉ MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ ID NÁRAMKŮ LZE OBJEDNAT?

PROČ NEPOTISKUJETE MENŠÍ MNOŽSTVÍ ID NÁRAMKŮ?

PROČ ZÁSILKY NEPOSÍLÁTE ČESKOU POŠTOU?

PROČ ID NÁRAMKY S POTISKEM NEPOSÍLÁTE NA DOBÍRKU?

PODLE JAKÝCH PARAMETRŮ MÁM ID NÁRAMKY VYBÍRAT?

MOHU SI VYBRAT KONKRÉTNÍ ČÍSELNOU ŘADU ID NÁRAMKŮ?

MOHU ID NÁRAMKY POTISKNOUT VE VLASTNÍ TISKÁRNĚ?

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ?

 

Jak si ID náramky objednat, ZA JAK DLOUHO DORAZÍ?

Fungujeme jako eShop a jednoduchý návod pro nákup ID náramků včetně termínu dodání naleznete v sekci Jak nakupovat.

Jaké minimální MNOŽSTVÍ ID náramků LZE objednat?

Objednat můžete minimálně 500 ks ID náramků (bez potisku) nebo 1.000 ks ID náramků (s potiskem), přičemž tato objednávka může být složena z různých barev. Nepříjímáme však takové objednávky, které jsou po desítkách kusů složeny ze všech nabízech barev, protože se nám jeví jako podezřelé a ze zkušeností víme, že jsou využívány k neoprávněnému vstupu na akce.

Proč nepotiskujete menší množství ID náramků?

Technologie potisku ID náramků je nákladná, tiskneme speciálními barvami a z toho důvodu se ekonomicky nevyplatí potisknout objednávku menší než 1.000 ks ID náramků.

Proč zásilky neposíláte Českou poštou?

Jsou sice oproti ostatním dopravcům o něco nejlevnější, to je ale vše. Abychom garantovali bezproblémovou dodávku zboží přímo do rukou zákazníka, nabízíme takové dopravce, kteří naše podmínky splní. Pokud se po privatizaci přístup České pošty k zákazníkům radikálně změní, rádi budeme nabízet i tuto dopravu.

Proč ID náramky S POTISKEM neposíláte na dobírku?

Protože pokud si zásilku zákazník od dopravce nepřevezme (a tedy i nezaplatí), vrátí se nám zpět a my ji můžeme celou skartovat. Potištěné ID náramky nelze vrátit zpět do prodeje a proto je nezbytné objednávku zaplatit před samotným potiskem a odesláním.

Podle jakých parametrů mám ID náramky vybírat?

Rozdělte si osoby do základních skupin, tedy návštěvníci akce, umělci, produkční a techničtí pracovníci, VIP osoby apod. Každé skupině přidělte jednu barvu ID náramku. Mějte na paměti, že podobné odstíny barev se v šeru hůře rozeznávají. Poskládejte objednávku ID náramků z takových barev, které se dají na první pohled jasně rozlišit. Pro větší bezpečnost Vám doporučujeme objednávat ID náramky s potiskem. Potisk vaší grafikou, textem či logem Vám zajistí jedinečnost ID náramků a stává se dalších ochranným prvkem při rozlišení případného podvodného jednání.

MOHU SI VYBRAT KONKRÉTNÍ ČÍSELNOU ŘADU ID NÁRAMKŮ?

To bohužel není možné. Sekvenční číslování je na ID náramek aplikováno přímo při výrobě. Každopádně Vám zaručujeme dodání ID náramků se sekvenčním číslováním všech objednaných kusů jedné barvy.

Mohu ID náramky potisknou ve vlastní tiskárně?

K černému či barevnému potisku ID náramků ve Vaší laserové tiskárně jsou přímo určeny pouze ID NÁRAMKY DO LASEROVÉ TISKÁRNY. U ostatních druhů ID náramků Vám potisk ve vlastní tiskárně nedoporučujeme. ID náramky z materiálu Tyvek sice vypadají jako papírové, jsou však z polyethylenu - velmi pevného a voděodolného materiálu. Pokud arch s ID náramky projede klasickou laserovou tiskárnou, vysoká teplota zničí v lepším případě jen samolepící vrstvu ID náramků, v tom horším případě i vaší tiskárnu. Pro potisk ID náramků z materiálu Tyvek se používají speciální tiskárny.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám nebo zavolejte, spojení naleznete v kontaktech.